پنج شنبه, 23 اسد 1399

 

 

یک فرد مسلح عصر روز دوشنبه در نزدیکی کاخ سفید هنگامی که دونالد ترامپ رییس جمهور امریکا سخنرانی میکرد، تیر اندازی کرد.

مطالعه بیشتر...

ستاد کل نیروهای مسلح ایران اعلام کرده که هواپیمای مسافربری اوکراینی به صورت غیرعمد هدف نیروی دفاع هوایی این کشور قرار گرفت و سقوط کرد.

مطالعه بیشتر...

رییس جمهور امریکا در واکنش به اظهارات مقام‌های ایرانی پس از کشته شدن سلیمانی از سوی سربازان امریکایی گفته است که اگر ایران بالای یک فرد یا یک پایگاه امریکا حمله کند، سخت تر از هر وقت دیگر آنرا می‌زند.

مطالعه بیشتر...

رییس جمهور امریکا یک روز پس از کشته شدن قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران ایران اعلام کرد که ارتش امریکا "تروریست شماره یک" جهان را کشته است.

مطالعه بیشتر...

پرویز مشرف، رییس‌جمهوری پیشین پاکستان، حکم اعدامش را که در غیاب او صادر شده بود، محکوم کرده و آن را انتقام‌جویی شخصی خوانده است.

مطالعه بیشتر...

مجلس نماینده‌گان امریکا به طرح استیضاح دونالد ترمپ، رییس جمهور این کشور رای مثبت داد.

مطالعه بیشتر...

وزیر مالیه امریکا می‌گوید که ایران هرگز نباید جنگ افزار هسته‌یی داشته باشد، زیرا امنیت منطقه و جهان را با خطر روبه رو می‌کند. به گفته‌ی این مقام امریکایی، اگر ایران تمام شرایط امریکا را بپذیرد تحریم‌ها بر این کشور لغو خواهد شد.

مطالعه بیشتر...

وزیر خارجه‌ی اسراییل در گفتگو با یک نشریه‌ی ایتالیایی گفته است که کشورش در صورت لزوم، برای پیش‌گیری از دستیابی ایران به سلاح هسته‌یی، پایگاه‌های هسته‌یی این کشور را بمباران خواهد کرد.

مطالعه بیشتر...

در پی یک آتش‌سوزی گسترده در پایتخت هند بیش از ۳۰ تن جان باختند و ۶۰ تن دیگر زخم برداشتند.

مطالعه بیشتر...

وزیرخارجه امریکا که برای اشتراک در مراسم سی همین سالروز فروپاشی دیوار برلین به آلمان رفته، نسبت به خطر چین و روسیه هشدار میدهد و از ناتو میخواهد بیدار شود و با تهدیدهای جاری مقابله کند.

مطالعه بیشتر...

1TV Afghanistan © 2019